Wykorzystaj nasz park maszynowy

W Modern Forms stawiamy przede wszystkim na kreatywność, innowacyjność i indywidualne podeście do Klienta. Specjalizujemy się w personalizowanych produktach, realizowanych na indywidualne zamówienie.

Stale dążymy do rozwoju, doskonalenia i wzbogacania naszej oferty, dlatego też do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesny park maszynowy. Jako pierwsza firma w Polsce nasze zaplecze produkcyjne wyposażyliśmy w dwie drukarki UV swissQprint Impala 2, co w połączeniu z autorską technologią teksturowania przestrzennego daje niespotykane dotąd możliwości zadruku z efektem 3D.

Nasi klienci mogą także korzystać z nowoczesnego lasera światłowodowego KIMLA Flashcut 1530. Oznacza to nowe możliwości projektowe, przyśpieszoną realizację zamówień i szerokie wykorzystanie nowych materiałów.

Potrzebujesz oferty na cięcie laserem?

Skontaktuj się z nami: kontakt@ciecieinadruk.pl, +48 (17) 742 13 69

Drukarka UV
swissQprint Impala 2


Impala 2 w połączeniu z naszą autorską technologią teksturowania przestrzennego daje możliwość druku z efektem 3D na elementach ze stali nierdzewnej oraz powierzchni malowanych proszkowo.


Laser światłowodowy
KIMLA Flashcut 1530


Laser KIMLA Flashcut wykorzystuje nowoczesną technologię wydajnego wycinania dowolnych kształtów ze stali (w tym stali nierdzewnej). Oprócz doskonałej jakości pracy, laser wyróżnia się w swojej klasie szybkością – nawet 120 metrów na minutę.


Wykorzystaj park maszynowy
Modern Forms


Jeśli masz pomysł na własne zastosowanie naszego parku maszynowego, daj nam znać! Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje, a duże wyzwania to dla nas dodatkowa motywacja do wzmożonej pracy.

Chcesz zapytać o naszą ofertę lub chciałbyś otrzymać wycenę swojego projektu? Napisz do nas i powiedz nam, czego potrzebujesz!